KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16416442

nr 1641 6442

Fritz Bange (1885-1959), (tillskriven), Monogramsignerad FB, Trädgård. Olja på pannå. Olja på duk på pannå, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:31:20